
Лампа для лікування жовтяниці (жовтухи) 40вт PHILIPS 2хTL20W/52 G13 гіпербілірубінемії, апарат фототерапії, комплект + світильник
3 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92835052035
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа для лікування жовтяниці (жовтухи) PHILIPS 2хTL20W/52 G13 гіпербілірубінемії, апарат фототерапії, комплект + світильник
Комплект для лікування жовтяниці з двома лампами для більшої ефективності
Опромінювач призначений для проведення терапії гіпербілірубінемії новонароджених методом опромінення світлом з довжиною хвилі 400-550 нм, при проведенні реанімаційних заходів, догляду за ними в пологових будинках і побутових умовах. Використання апарату скорочує терміни лікування та виходжування новонароджених з жовтяницею, знижує відсоток захворювань і ускладнень, пов'язаних з гіпербілірубінемією.
Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!
Застосування:
- Медична терапія - лікування жовтяниці у новонароджених (гіпербілірубінемія)
Технічні характеристики лампи:
- Тип лампи: PHILIPS 2хTL20W/52 G13
- Потужність: 2х20 Вт
- Цоколь: G13
- Колірний код: 52
- Світловий потік: 395 Лм
- Координати кольоровості X (ном.): 157
- Координати кольоровості Y (ном.): 75
- Термін експлуатації (ном.): 2000 ч
- Номінальна стабільність світлового потоку лампи в 2000 годин: 20%
- Основна область застосування: системи для фототерапії
Комплектація:
- Лампа PHILIPS 2хTL20W/52 G13
- Світильник (укомплектований електромагнітним баластом)
- Шнур з вилкою
Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!
УВАГА! Медичні товари обміну та поверненню не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Кріплення | Універсальне |
| Таймер | Ні |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Комплектація шнуром | Так |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Користувацькі характеристики | |
| Цоколь | G13 |
| Призначення | Лампа для лікування жовтогарячі новонароджених PHILIPS TL20W/52 G13 гіпербілізубінемія, апарат фототерапії, комплект + світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 230 ₴





