
Лампа ДРТИ-3000 ртутно-кварцова трубчата лампа, УФ для друку
2 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_5445
Лампа ДРТИ 3000, лампа для друку, ртутно-кварцова трубчата лампа

Кварцова лампа ДРТИ-3000
Лампа високого тиску ДРТІ 3000-1 призначена для експлуатації в поліграфії та в опромінювачах для фотохімічних і копіювальних процесів.
Внимание! Експлуатація цієї лампи має проводитися з суворим дотриманням усіх правил безпеки під час роботи з високовольтним обладнанням. Під час експлуатації треба уникати прямого випромінювання лампи. Рекомендується користуватися захисними окулярами (ГОСТ 12.4-013-85).
Лампи ДРТИ-3000 і ДРТИ-3000М ртутно-галлиевые лампи з переважним випромінюванням в області 370-450 нм. Призначені для експонування фоточутливих матеріалів на основі диазосоединений. Використовуються в поліграфії при виготовленні друкарських форм, в електроніці і приладобудуванні при виготовленні малюнків друкованих плат. Застосовуються в поліграфічних установках ФК-116, ФК-66, ФК-53, ФК-85, ФК-102, «Ультраплан»
Умови експлуатації лампи ДРТИ 3000: Допускається експлуатація ламп в умовах механічних навантажень:
вібрація з частотою не більше 80 Гц при прискоренні до 5g;
багаторазові удари з прискоренням до 15g; температура навколишнього середовища від мінус 10 до 55 градусів С;
при зниженому атмосферному тиску до 525 мм. рт.ст.
Альтернативна назва:
ДРГТ 3000 или ДРТИ 3000-1 лампа металлогалогеновая для печати, Лампы ДРГТ 3000М и ДРТИ 3000-1, Техническое описание лампы ДРТИ 3000-1 и ДРГТ 3000М, Лампы ДРГТ 3000М и ДРТИ 3000-1 для полиграфии, Лампи ДРГТ 3000М та ДРТИ 3000-1 для поліграфії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 3000 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 240 В |
| Максимальна робоча напруга | 290 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1000.0 |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Діаметр трубки | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 128 |
| Потік випромінювання в зоні спектра | 240-320 нм |
| Призначення | Лампа ДРТ-1000 ртутно-кварцова бактерицидна лампа |
- Ціна: 2 660 ₴




