
Фітолампа для рослин 18W E27 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_2677
Фітолампа для рослин 18W E27 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
Світлодіодна фітолампа 18W E27
Full Spectrum вважається універсальною лампою, що підходить для безлічі рослин.
Її вплив аналогічно сонця, за допомогою лампи рослина отримує необхідну кількість штучного освітлення.
Застосування:
-
Для освітлення рослин, що відрізняються особливими вимогами до висвітлення;
- Для організації повної світлокультури, тобто коли рослина від стадії сходів до цвітіння повністю позбавлене сонячних променів;
- В якості універсального джерела освітлення - навесні для розсади, а взимку вже для дорослих рослин;
Рекомендуємо використовувати тижневі таймери для точного контролю світлового дня рослин.
До цілодобового досвічування не варто вдаватися не тільки тому, що воно економічно не вигідно. рослинам
необхідний нічний відпочинок протягом 4-х і більше годин, в іншому випадку їх зростання і розвиток не будуть повноцінними.
Під час відпочинку відбувається засвоєння «припасів», накопичених листям на світлі.
Відмітні характеристики Led фітолампи 18W E27 |
|
Висока ефективність за низького енергоспоживання дає можливість заощаджувати до 80% електроенергії, порівнюючи з іншими фітолампами у разі збільшеної до 95-99% результативності. |
|
Просте використання полягає в єдиній необхідності під'єднання до мережі 220V. |
|
Безпека світлодіодних фітоламп полягає в тому, що немає шкідливих для здоров'я та довкілля речовин і запобігання пожежонебезпечним умовам. |
|
Тривалий термін роботи лампи, яка становить до 100 000 годин і водночас забезпечує стабільний світловий потік. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Power |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Термін служби | 100000 годин |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 62 мм |
| Цоколь | E27 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Діаметр | 49 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спектр червоного | 640-670nm |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір світіння | Червоний/синій |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Спектр синього | 450-470nm |
| Форма лампочки | MR16 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Фітолампа для рослин 18W E27 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць |
- Ціна: 485 ₴




