
Лампа BILI COMPACT WEYER WY1114 9W для лікування жовтиці, жовтухи новонароджені, фототерапія, лампа для лікування гіпербілюбінемії
860 ₴
- Під замовлення
- Код: 00_1088
Відправка з 02 травня 2026Лампа BILI COMPACT WEYER WY1114 9W (ЕВРОПЕЙСЬКИЙ АНАЛОГ) для лікування жовтиці, жовтухи новонароджених, фототерапія, лампа для лікування гіпербілюбінемії
Лампа BILI COMPACT WEYER WY1114 9W (ЕВРОПЕЙСЬКИЙ АНАЛОГ)
Medical Therapy Jaundice PL-L/PL-S
Лампа для фототерапії для лікування неонатальної гіпербілірубінемії, для розміщення на інкубаторі Thermocare Vita.
Лампи Medical Therapy Jaundice PL-L випромінюють практично весь свій світловий потік у діапазоні 400-500 нм без короткохвильового UVB-діапазону. Отже, вони ідеально підходять для лікування жовтогарячої залози в новонароджених, які страждають на підвищений вміст білірубіну в сироватці крові (жовтухи новонароджених) і синдрому Криглера-Найєра (CNS). Крім того, пік хвильового випромінювання цих ламп припадає максимально ефективної довжини 450 нм. Висока ефективність фототерапії із застосуванням цих ламп унеможливлює необхідність переливання крові практично у всіх випадках жовтогарячі в новонароджених. Крім цього, завдяки компактній формі лампи PL-L виробники обладнання матимуть більше гнучкості під час розроблення систем.
Загальні характеристики Цоколь G23
Цоколь — інформація 2 Штірка
Форма колби 2xT12
Основне застосування медична терапія
Термін корисної експлуатації 2000 hr
Срок службы при 50% отказов EM 8000 hr
Світлотехнічні характеристики Колірний код 52
Позначення кольору (код) Медичний
Світловий потік лампи EM 130 Lm
Світловіддача лампи EM 15 Lm/W
Світловий потік через 5000 год. 75%
Cпад світлового потоку 1000 год. 20%
Електричні характеристики вихідна потужність лампи 9 W
Потужність лампи 8.6 W
Напруга лампи 60 V
Струм у лампі 0.17 A
Габарити Ліц. частини цоколів напр. А 129 (max) mm
Довжина вставки В 144.5 (max) mm
Загальна довжина С 167.5 (max) mm
Діаметр D 28 (max) mm
Діаметр D1 13 (max) mm
Інформація про продукт
Назва виробу BILI COMPACT WEYER WY1114 9W
Назва виробу для замовлення WEYER WY1114
Штук в пакованні 1
Конфігурація паковання 6X10CC
Пачок у коробці 60
Вага нетто 1 штуки 32.000 gr
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Характеристики излучения | |
| Світловий потік | 130 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Термін експлуатації ламп | 8000 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потужність | 9 Вт |
| Споживана потужність | 9 |
| Цоколь | G23 |
| Таймер | Немає |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність апарата | Синє випромінювання |
| Довжина хвилі випромінювання синього спектра | 450 |
| Довжина: | 167 мм |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Лампа BILI COMPACT WEYER WY1114 9W для лікування жовтиці, жовтухи новонароджені, фототерапія, лампа для лікування гіпербілюбінемії |
- Ціна: 860 ₴






