
Лампа УФ Sylvania F40W/4FT/T12/BL368 1200mm G13, люмінесцентна запасна лампа для сушіння та поліграфії, лампочка полімеризації
820 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_899
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи для ультрафіолетового сушіння та поліграфії Sylvania F40W/4FT/T12/BL368 1200mm G13
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм, яке приваблює комах, що літають. Лампи Sylvania BL знайшли своє застосування у будь-яких інсектицидних установках, у процесах фотополімеризації та оперативної поліграфії.
Застосовуються у:
- Пастках для комах
- Косметології для сушіння гелів, лаків
- Стоматологія
- Виробництво друкованих плат
- Криміналістиці для проведення експертиз
- Банківська сфера для контролю справжності банкнот
Технічні характеристики:
- Тип лампи: F40W/T12/BL368 G13
- Потужність: 40 Вт
- Цоколь: G13
- Термін корисного використання: 10000 год
- Розміри: L1200мм х Ø38мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 50 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Струм споживання | 865 |
| Споживана потужність | 36.0 |
| Діаметр трубки | 28 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Призначення | Лампа УФ 36W/10 Actinic Secura BL TL-DK- Philips, люмінесцентна запасна лампа для сушіння та поліграфії, лампочка полімеризації |
| Основні атрибути | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴



