
УФ-лампа F6 T5 BLB ультрафіолетова для детектора валют , лампа для перевірки грошей
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 170000008
УФ-лампа ультрафіолетова для детектора валют F6 T5 BLB, лампа для перевірки грошей
6-ватна ультрафіолетова лампа F4T5 BLB має довжину хвилі 365 нм і призначена для детекторів валют. Також лампа може використовуватися в медичних приладах для полімеризації деяких складів.
Серед своїх конкурентів, люмінесцентна лампа F6 T5 BLB — одна з найякісніших. Її ресурс роботи становить приблизно 6000 годин. Лампа від цього виробника вирізняється яскравістю й дає змогу порядку підвищити характеристики компактних і недорогих детекторів, у яких вона використовується. УФ-лампа відповідає всім стандартам.
Діаметр лампи — 16 мм, цоколь також є стандартним — G5. Довжина скляної частини становить 196 мм, усієї лампи з контактами — 210 мм. Для роботи лампи детектор має мати блоком розпалювання, або спеціальним стартером і баластним дроселем. Перед встановленням лампи в детектор, варто переконатися, що він справний, а на скляній частині немає тріщин і пошкоджень. Крім того, необхідно звернути увагу на цілісність штирків.
Ультрафіолетова лампа F6T5BLB високо цінується касирами за довговічність і характеристики. Утилізація цієї лампи має здійснюватися через спеціальні служби. УФ-лампа відповідає всім стандартам і повністю безпечна за дотримання правил використання детектора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип детектора валют | Ультрафіолетовий |
| Види контролю | Ультрафіолетовий |
| Харчування | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | УФ-лампа ультрафіолетова для детектора валют F4 T5 BLB, лампа для перевірки грошей |
- Ціна: 185 ₴




