Лампа для УФ-камери "ВІОЛА"
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8 призначена для асептичного зберігання простерилізованих медичних інструментів, в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами. Шафа ШМБ 8 має невеликі габарити 560х330х370мм і може встановлюватися в приміщеннях з обмеженою площею. Незамінний у стоматологічних і косметологічних кабінетах, салонах краси та перукарнях.У разі відчинення дверцят із тонованого затемненого скла бактерицидний світильник автоматично вимикається. Усередині забезпечений решіткою для розміщення інструмента окремо, без лотків. Внутрішній корисний об'єм — 32 л.
Шафа не призначений для стерилізації та дезінфекції необроблених інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Бактерицидна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 8 Вт |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 час |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




