
Галогенна лампа 13163 250W GX5.3 24 V 1CT/10X5F з рефлектором
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 871150040975160
Галогенна лампа 13163 250W GX5.3 24 V 1CT/10X5F з рефлектором, для медичного обладнання, ендоскопів
Поверхня рефлектора: рівна
Ефективна система відбиття світла.
Ці лампи призначені як для професійного, так і для домашнього застосування, у таких сферах: цифрові проєктори та кінопроєктори, оверхед проєктори, архітектурне та оптоволокосне проєкційне освітлення.
Тривалий термін експлуатації, характерний для більшості низьковольтних галогенних ламп, додатково збільшується завдяки технології P3, розробленій компанією Philips. Ця технологія дає змогу експлуатувати лампи за вищих температур, що продовжує термін їх експлуатації, скорочує кількість передчасних відмов і знижує витрати на оплату праці фахівців із технічного обслуговування.
Технологія P3 також гарантує стабільність світловидатності та дає змогу використовувати лампи в будь-якій позиції, що так само дає змогу створювати компактніші освітлювальні прилади. На додаток, компактна нитка розжарювання видає чисте біле світло з високою інтенсивністю пучка, забезпечуючи точне передавання кольорів на сцені без перевічних ділянок.
| Бренд | Philips |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Напруга, V | 24 |
| Потужність, W | 250 |
| Цоколь | GX5.3 |
| Термін експлуатації, годинника | 500 |
| Світлова температура, K | 3400 |
| Колір | Теплий білий |
| Кольоропередавання, CRI | 100 |
| Кут розсіювання, град | 360 |
| Робоче положення | S105 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GX5.3 |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Максимальна колірна температура | 3400 К |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Інфрачервона лампа 13163 250W GX5.3 24 V 1CT/10X5F з рефлектором, теплова лампа для обігрівання |
- Ціна: 990 ₴

