
Кварцова галогенна лампа ELC/10H 250 Вт GX5.3 24 В з рефлектором
1 480 ₴
- Під замовлення
- Код: 871150043686330
Відправка з 02 травня 2026+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кварцова галогенна лампа ELC/10H 250 Вт GX5.3 24 В з рефлектором, для великих приміщень
Галогенна лампа Дихрова Диско
ELC/10H 250W GX5.3 24V
Інформація про продукт
Цоколь: GX5.3
Лампа: R50
Матеріал лампи кварц без УФ-фільтра
Робоче положення: універсальне
Основне застосування: дискотеки, театри
Характеристики світла
Індекс передавання кольору: 100 Ra8
Технічна колірна температура: 3400 К
Електричні характеристики
Потужність лампи: 250 Вт
Напруга: 24 В
Рег. Св. страница: Да
Вимоги до освітлювальних приладів
Температура точки в приміщенні: макс. 400 (C)
Температура кульки: макс. 900 (C)
Розміри продукту
Загальна довжина: 44,5 макс. (мм)
Діаметр: 50 макс. (мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GX5.3 |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Максимальна колірна температура | 3400 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44.5 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Кварцова галогенна лампа ELC/10H 250 Вт GX5.3 24 В з рефлектором, для великих приміщень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴

