
Лампа галогенна лінійна КГ 220-5000 Kabel K27s/96-1
1 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01025
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна лінійна КГ 220-5000 Kabel K27s/96-1
Лампа галогенна лінійна КГ 220-5000 СЭЛЗ Kabel K27s 189mm L=520mm
лампа типу КГ призначена для роботи у світильниках зовнішнього і внутрішнього освітлення в електричних мережах змінного і постійного струму, забезпечують стабільний світловий потік і високе перенесення кольорів упродовж усього терміну служби, нечутливі до різких перепадів температур, застосовуються для декоративного, акцентного і сценічного освітлення, підсвічування архітектурних об'єктів, виробничих і культурно-спортивних приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 5000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная линейная КГ 220-5000 СЭЛЗ Kabel K27s/96-1 52мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴

