
Лампа галогенна лінійна КГ 220-10000 ЛІСМА Kabel 625мм
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00868
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна лінійна КГ 220-10000 ЛІСМА Kabel 625мм
Лампа галогенна лінійна 220В 10000Вт КГ Kabel K27s L=625mm
лампа типу КГ призначена для роботи у світильниках зовнішнього і внутрішнього освітлення в електричних мережах змінного і постійного струму, забезпечують стабільний світловий потік і високе перенесення кольорів упродовж усього терміну служби, нечутливі до різких перепадів температур, застосовуються для декоративного, акцентного і сценічного освітлення, підсвічування архітектурних об'єктів, виробничих і культурно-спортивних приміщень.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 27 мм |
| Довжина: | 625 мм |
| Основні | |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 10000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Лисма |
| Рефлектор | Немає |
| Термін експлуатації ламп | 2000 час |
| Тип лампи | Галогенна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 260000 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для встановлення у світлові прилади та обладнання |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип цоколя | Гнучкий висновок |
| Цоколь |
K27s/96-1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Галогенна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 10000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 260000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 625 мм |
| Діаметр | 27 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная линейная КГ 220-10000 ЛИСМА Kabel 62.5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴

