
Лампа кварцова галогенна АКГ H3 24-70 PK22s медична лампочка
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10084
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа кварцова галогенна АКГ H3 24-70 PK22s
Лампа кварцова галогенна АКГ H3 24-70 PK22s
- Потужність 70 Вт
- Світловий потік 1650 лм
- Термін експлуатації ламп 300 год
- Тип лампи Галогенна
- Цоколь PK22s
- Користувацькі характеристики
- Діаметр (мм) 11.5
- Довжина (мм) 42
- Напруга живлення 24
- Рефлектор Ні
- Тип цоколя Гібке виведення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | PK22s |
| Виробник | Квант |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 24 В |
| Світловий потік | 1650 лм |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип лампи | Галогенна |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Рефлектор | Немає |
| Напруга | 24 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа кварцова галогенна автомобільна АКГ H3 24-70 КВАНТ PK22s, протитуманна лампа для авто |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴

