
Лампа інфрачервона лінійна PHILIPS 2000w 220v IRK 13213 Z/98F SK15, галогенна теплова лампа ІЧ нагрівання, сушіння фарби, паперу
3 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 00946
Відправка з 02 травня 2026+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа інфрачервона лінійна PHILIPS 2000w 220v IRK 13213 Z/98F SK15, галогенна теплова лампа ІЧ нагрівання, сушіння фарби, паперу
Трубчаста двоцокольна галогенна інфрачервона лампа — термовипромінювач із рефлектором — використовується як потужне та високоефективне джерело тепла для різних промислових застосувань: сушарка фарби в тунелях і кузовних цехах, видув ПЕТ-пляшок, термоформування — розм'якшення — плавлення пластмас, епітаксія — CVD — RTP — окислювальні процеси в напівпровідниковій промисловості, нагрівання їжі та підтримання її тепла, сушіння паперу — лаку — друкованих фарб, теплова стерилізація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 2500 К |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа инфракрасная линейная PHILIPS 2000w 220v RK 13213 Z/98F SK15, галогенная тепловая лампа ИК нагрева, сушки краски, бумаги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 860 ₴


