
Лампа натрієва ДНАТ SHP-TS 600W Sylvania для освітлення в теплицях, фітолампа тепличний світильник для росту рослин
1 545 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20808
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа натрієва ДНАТ SHP-TS 600W Sylvania для освітлення в теплицях, фітолампа тепличний світильник для росту рослин
Sylvania SHP-TS 600W GroLux — натрієва лампа високого тиску ДНаТ зі спеціальним спектром для вирощування рослин. Одна з найефективніших у світі ламп для вирощування рослин зі світловим потоком 90000 люменів (номінальна світловидатність 146 лм/Вт).
Лампа ДНаТ Sylvania SHP-TS GroLux— найефективніша у світі лампа для фотосинтезу. Більше світла, найкращої якості та більшої ефективності!
- Компанія Sylvania пропонує найкращі у світі за своєю ефективністю лампи для вирощування рослин
- Найбільш ефективне перетворення електричної енергії на фотосинтетично активне випромінювання завдяки запатентованої конструкції пальники
- Стабільна продуктивність завдяки матеріалу зовнішньої колби, який не тьмяніє згодом. Після закінчення терміну експлуатації лампи зберігають 95% первинного світлового потоку
- Переваги впродовж усього терміну експлуатації Sylvania GroLux, забезпечені молібденовими контактами
Спектральна перевага:
- Оптимізоване джерело випромінювання фотолюменів
- Червона частина спектра найважливіша для процесу фотосинтезу, гарантований прекрасний фотосинтезу упродовж усього терміну експлуатації лампи
- Спектр GroLux максимізує вироблення червоного світла
- Міцніші стебла в рослин, м'якість листяної маси, розгалуженість кореневої системи
- Швидше дозрівання врожаю
- Можливість вирощування не в сезон
- Скорочення навантаження потужності завдяки більш ефективності спектра
Особливості технології:
- Нова безрамна конструкція
- Запатентована модель тримача пальника (не потрібна масивна рамка тримач)
- Тонкий дріт замість старої рамки, що запобігає тіньу
- Брак вторинної тіні від лінійного контакту запалювання
- Чимале збільшення інтенсивності відбитого пучка світла
- Молібденові контакти (немає випаровування або зносу контактів)
- Немає металевих парів від рамок старого зразка, що знижувало термін експлуатації
- Технологія Wound Ignition Antenna забезпечує максимальну надійність запалювання впродовж усього терміну експлуатації
- Нові сорбційні (газопоглинальні) технології
- Самооновлювальний газопоглинальний елемент, що дає змогу підтримувати ідеальний вакуум у колбі
Застосування:
- Оранжереї (парники), квітники, у домашніх умовах
Характеристики:
- Позначення: GRO-LUX SHP-TS 600W E40 SLV
- Клас джерела світла: натрієві лампи
- Потужність (номінальна): 600 Вт
- Напруга: 230 В
- Напруга лампи: 125 В
- Струм: 5,5 А
- Цоколь: E40
- Покриття лампи: прозоре
- Світловий потік: 89807 лм
- Фотосинтетична ефективність: 200000 ФітоЛм
- Колірна температура: 2050 К
- Світловіддача (номінальна): 146 лм/Вт
- Фотосинтетичний потік фотонів (PAR): 1100 μmol/s
- Індекс передавання кольору: 25 Ra
- Середній термін експлуатації: 24000 год
- Положення горіння: універсальне
- Довжина: 292 мм
- Діаметр: 48 мм
- Країна виробництва: Бельгія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Бельгія |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Світловий потік | 89807 лм |
| Довжина | 292 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа натрієва ДНАТ SHP-TS 600W Sylvania для освітлення в теплицях, фітолампа тепличний світильник для росту рослин |
| Тип лампи | Натрієва |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін експлуатації ламп | 24000 час |
| Діаметр | 48 мм |
| Максимальна колірна температура | 2050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴



