
Лампа Philips TL F72T12 100W/01 UV-B RDC медична лампа для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
14 920 ₴
- Під замовлення
- Код: 928034900129
Відправка з 02 травня 2026Лампа Philips TL F72T12 100W/01 UV-B RDC медична лампа для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
Лампа вузькосмугова TL F72T12 100W/01 UV-B RDC
Найкраща у своєму класі ефективність лікування досягається завдяки дуже вузькому діапазону випромінювання: від 305 до 315 нм із піком випромінювання на 311 нм. Це один із найефективніших діапазонів для лікування псоріазу, і саме на ньому виконується максимальне фокусування. Унаслідок чого неабияк скорочується час опромінення, що дає змогу мінімізувати побічні ефекти, як-от почервоніння та свербіж шкіри. Все це робить лампи ідеальним рішенням для фототерапії таких хвороб, як псоріаз, парапсоріаз, вітиліго, атопічний дерматит і грибоподібний мікоз. До того ж, оскільки загальну дозу вузькосмугового випромінювання можна контролювати з високою точністю, ці лампи підходять для домашньої терапії.
Технічні характеристики
| Тип лампи | TL F72T12 100W/01 UV-B RDC |
| Цоколь | RDC |
| Код Кольори | 01 |
| Позначення кольору | Ultra Violet B |
| Форма колби | T38 |
| Основна сфера застосування | Медікотерапія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Трубка |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа Philips TL F72T12 100W/01 UV-B RDC медицинская лампа для лечения псориаза, витилиго, атопический дерматит |
| Цоколь | RDC |
- Ціна: 14 920 ₴

