
Лампа світлодіодна для м'яса LEDVANCE 60 см 5.2 W T8 EM FOOD P 600 833, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4099854044793
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна для м'яса LEDVANCE 60 см 5.2 W T8 EM FOOD P 600 833, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин
- Споживана потужність, Вт: 5,2;
- Світловий потік, lm: 500;
- Тип колби: Т8;
- Тип цоколя: G13;
- Напряжение, В: 220-240/50Гц;
- Довжина з цоколем без штирків (мм): 600;
- Загальна довжина (мм): 603;
- Діаметр трубки (мм): 26,7 (альтернатива класичним люмінесцентним лампам Т8).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 5.2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 603 мм |
| Діаметр трубки | 26.7 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа светодиодная для мяса LEDVANCE 60см 5.2W T8 EM FOOD P 600 833, трубчатая лампа для мясных и рыбных витрин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

