
Лампа металогалогічна KRC400/T/VBU/960/E40 GE, вертикальна лампа освітлення відкритих просторів
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30704
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа металогалогічна KRC400/T/VBU/960/E40 GE, вертикальна лампа освітлення відкритих просторів
Лампи металогалогенні поєднують у собі високу світлову видатність, чудові колірні якості. Призначені для загального освітлення, для освітлення відкритих просторів, промислових приміщень, торгових приміщень, забезпечуючи високу якість кольоропередавання.
Технічні характеристики лампи KRC400/T/VBU/960/E40 GE
- Потужність — 400 Вт
- Тип цоколя — Е40
- Світловий потік — 28 000 лм
- Колір — 960
- Робоче положення — VBU Vertical Base (вертикальне цоколем вгору)
- Довжина — 270 мм
- Діаметр — 58 мм
- Кількість в пачці — 12 шт.
Працюють із відповідним металогалоговим/натрієвим баластом і ЗП для МГЛ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GE |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Газорозрядна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 28000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр | 58 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа металлогалогенная KRC400/T/VBU/960/E40 GE, вертикальная лампа освещения открытых пространств |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴


