
Лампа металогалогічна ARC250/T/H/960 E40 GE, горизонтальна лампа освітлення відкритих просторів і приміщень
950 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа металогалогічна ARC250/T/H/960 E40 GE, горизонтальна лампа освітлення відкритих просторів і приміщень
Лампи металогалогенні поєднують у собі високу світлову видатність, чудові колірні якості. Призначені для загального освітлення, для освітлення відкритих просторів, промислових приміщень, торгових приміщень, забезпечуючи високу якість кольоропередавання.
Технічні характеристики лампи ARC250/T/H/960 E40 GE
- Потужність — 250 Вт
- Тип цоколя — Е40
- Світловий потік — 19 000 лм
- Колір — 960
- Робоче положення — HOR (горизонтальне)
- Довжина — 220 мм
- Діаметр — 47 мм
- Кількість в пачці — 12 шт.
Працюють із відповідним металогалоговим/натрієвим баластом і ЗП для МГЛ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GE |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 19000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа металлогалогенная ARC250/T/H/960 E40 GE, горизонтальная лампа освещения открытых пространств и помещений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


