
Лампа металогалогена ДРІ 1000-6 Е40, горизонтальна лампа освітлення відкритих просторів і приміщень
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДРИ 1000
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа металогалогена ДРІ 1000-6 Е40, горизонтальна лампа освітлення відкритих просторів і приміщень
Лампи металогалогенні поєднують у собі високу світлову видатність, чудові колірні якості. Призначені для загального освітлення, для освітлення відкритих просторів, промислових приміщень, забезпечуючи високу якість передавання кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 103000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа металлогалогенная ДРИ 1000-6 Е40, горизонтальная лампа освещения открытых пространств и помещений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

