
Лампа натрієва GE ДНаТ-250w, LU250/T/E40, газорозрядна лампа високого тиску для освітлення
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22453
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа натрієва GE ДНаТ-250w, LU250/T/E40, газорозрядна лампа високого тиску для освітлення
Натрієві лампи високого тиску типу ДНаТ у справжній час є найбільш енергоефективними з усіх наявних газорозрядних ламп високого тиску. Вони надійні, мають високі технічні характеристики в процесі усього терміну експлуатації та широко застосовуються для освітлення вулиць, автотрас, скверів, парків і площ, а також промислових територій та інших відкритих просторів, де не висуваються високих вимог до якості кольоропередавання.
Лампи вмикаються в мережу змінного струму частотою 50 Гц напругою 220 В із відповідною пушкорегулювальною апаратурою й імпульсним запальним пристроєм.
Технічні характеристики
| Тип лампи | LU250/T/E40 |
| Тип цоколя | Е40 |
| Світловий потік, Лм | 28500 |
| Термін експлуатації, год | 28000 |
Відповідність лампам інших виробників:
Philips SON-T 250 W, Osram NAV-T 250 W, GE LU250/T/40, Sylvania SHP-T 250 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GE |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Натрієва |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 28000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 9600 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Діаметр трубки | 48 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа натрієва ДНаТ-250w, LU250/T/E40, газорозрядна лампа високого тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


