
Лампа натрієва GE ДНаТ 150w, LU150/100/E40, газорозрядна лампа високого тиску
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44244
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа натрієва GE ДНаТ 150w, LU150/100/E40, газорозрядна лампа високого тиску
Натрієві лампи високого тиску типу ДНаТ у справжній час є найбільш енергоефективними з усіх наявних газорозрядних ламп високого тиску. Вони надійні, мають високі технічні характеристики в процесі усього терміну експлуатації та широко застосовуються для освітлення вулиць, автотрас, скверів, парків і площ, а також промислових територій та інших відкритих просторів, де не висуваються високих вимог до якості кольоропередавання.
Лампи вмикаються в мережу змінного струму частотою 50 Гц напругою 220 В із відповідною пушкорегулювальною апаратурою й імпульсним запальним пристроєм.
Технічні характеристики
| Тип лампи | LU150/100/E40 |
| Тип цоколя | Е40 |
| Світловий потік, Лм | 17500 |
| Термін експлуатації, год | 24000 |
Відповідність лампам інших виробників:
Philips SON-T 150 W, Osram NAV-T 150 W, GE LU150/100/40, Sylvania SHP-T 150 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GE |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Натрієва |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 150 Вт |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 17500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 283 мм |
| Діаметр трубки | 48 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа натрієва ДНаТ 150w, LU150/100/E40, газорозрядна лампа високого тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


