
Лампа ультрафіолетова F15W/T8/BL368 G13 Sylvania люмінесцентна запасна лампа проти комах
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00082
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа ультрафіолетова F15W/T8/BL368 G13 Sylvania люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа ультрафіолетова в пастки для комах Sylvania F15W/T8/BL368 G13
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм, яке приваблює комах, що літають. Лампи Sylvania BL знайшли своє застосування в будь-яких інсектицидних установках, у процесах фотополімеризації й оперативної поліграфії.
Застосовуються в:
- Пастка для комах
- Косметології для сушіння гелів, лаків
- Стоматології
- Виробництво друкованих плат
- Кріміналістику для проведення експертиз
- Банківській сфері для контролю автентичності банкнот
Технічні характеристики:
- Тип лампы: F15W/Т8/BL368 G13
- Потужність: 15 Вт
- Цоколь: G13
- Термін корисного використання: 14000 год
- Розміри: L438мм х Ø26мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа ультрафіолетова F15W/T8/BL368 G13 Sylvania люмінесцентна запасна лампа проти комах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


