
Фітолампа 6.6W 8x1 OSRAM LEDTUBE T8 18 EM FLUORA 600 мм світлодіодна лампа для вирощування рослин, квітів
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4099854178115
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фітолампа 6.6W 8x1 OSRAM LEDTUBE T8 18 EM FLUORA 600 мм світлодіодна лампа для вирощування рослин, квітів
LEDTUBE T8 18 EM FLUORA 600 6.6 W 8x1 OSRAM Світлодіодна фітолампа трубчаста (4099854178115)
- Світлодіодна лампа потужність 6,6 Вт.
- цоколь G13,
- термін експлуатації 30000 годин,
- гарантія 1 рік.
Компанія LEDVANCE з'явилася на світ у 2016 році внаслідок поділу компанії OSRAM, головний офіс розташований у Мюнхені, Німеччина. На цей момент компанія виробляє побутові лампи під брендом OSRAM і світильники під брендом LEDVANCE і є однією з провідних світлотехнічних компаній світу. Фітолампа G13 купити, Фітолампа 6,6W купити, Лампа G13 6,6 W 2500 K купити
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 6.6 Вт |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Термін служби | 30000 годин |
| Світловий потік | 450 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Цоколь | G13 |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Фітолампа 6.6W 8x1 OSRAM LEDTUBE T8 18 EM FLUORA 600 мм світлодіодна лампа для вирощування рослин, квітів |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


