
Лампа ультрафіолетова T5 6W G5 УФ люмінесцентна лампа для діагностики шкіри
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10007847
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа ультрафіолетова T5 6W G5 УФ люмінесцентна лампа для діагностики шкіри
Лампа ультрафіолетова T5 6W G5
Ртутна люмінесцентна лампа низького тиску з внутрішньою прямолінійною колбою. Колба виготовлена зі спеціального чорного скла (скло Вуда), що поглинає видимий спектр випромінювання й пропускає тільки ультрафіолетові промені в діапазоні 315-400 нм.
Застосування:
- Перевірка автентичності банкнот, документів
- Експонування фоторезистів
- Діагностика захворювань шкіри (дерматологія, ветеринарія)
- Виявлення біологічних речовин (кров, виділення)
- Виявлення відбитків пальців (криміналістика)
Технічні характеристики:
- Тип лампи: T5 6W G5
- Потужність: 6 Вт
- Цоколь: G5
- Форма колби: Т5
- Позначення кольору: Blacklight Blue
- Довжина хвилі: 365 нм
- Розміри — 212 мм х Ø16 мм
Внимание! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 212 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая DELUX T5 6W G5 УФ люминесцентная лампа для диагностики кожи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





