
Лампа PHILIPS PL-L 36W/01/4P 1CT/25 медична для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
4 950 ₴
- Готово до відправки
Лампа PHILIPS PL-L 36W/01/4P 1CT/25 медична для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
Понад 400 незалежних клінічних досліджень показали, що лампи UVB Narrowband PL-L/PL-S є ефективнішими та безпечнішими, порівнюючи з іншими лампами у своєму класі. Версії PL-L/PL-S дають більше гнучкості виробникам систем, оскільки вони вирізняються компактністю й використовують конструкцію з одним цоколем. Додаткова гнучкість досягається завдяки можливості використання таким самим цоколем, як у звичайних ламп, а також звичайних універсальних ПРА. Найкраща у своєму класі ефективність лікування досягається завдяки дуже вузькому діапазону випромінювання: від 305 до 315 нм із піком випромінювання на 311 нм. Це один із найефективніших діапазонів для лікування псоріазу. Унаслідок чого неабияк скорочується час опромінення, що дає змогу мінімізувати побічні ефекти, як-от почервоніння та свербіж шкіри. Все це робить лампи ідеальним рішенням для фототерапії таких хвороб, як псоріаз, парапсоріаз, вітиліго, атопічний дерматит і грибоподібний мікоз. До того ж, оскільки загальну дозу вузькосмугового випромінювання можна контролювати з високою точністю, ці лампи підходять для домашньої терапії.
- Характеристики:
- Потужність: 36 Вт
- Цоколь: 2G11 (4P)
- Довжина хвилі: 311 нм
- Термін служби: 1000 год
- Довжина: 416,6 мм
- Діаметр: 39 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Для тіла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 416.6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр | 39 мм |
| Термін експлуатації ламп | 1000 час |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Потужність | 36 Вт |
| Цоколь | 2G11 |
| Рефлектор | Да |
- Ціна: 4 950 ₴





