
Лампа галогенна Osram 64258 20W 12V G4, одноцокольна медична лампа, 2000 годин
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64258
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64258 20W 12V G4, одноцокольна медична лампа, 2000 годин
Osram 64258 20W 12V G4 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 20 Вт без рефлектора. Тип цоколя — G4. Колірна температура — 3050 K. Термін експлуатації — 2000 годин.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: немає
- Потужність: 20 Вт
- Напруга: 12 В
- Цоколь: G4
- Термін служби: 2000 год
- Колірна температура: 3050 K
- Номінальний світловий потік: 335 Лм
- Індекс передавання кольору Ra: 100
- Робоче положення: s90
- Можливість зміни яскравості світла: так
- Розміри спіралі, довжина х діаметр: 3,5 мм x 0,8 мм
- Діаметр: 9,5 мм
- Довжина: 30 мм
- EEI — Клас енергоефективності: С
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G4 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна колірна температура | 3050 К |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 335 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная Osram 64258 20W 12V G4, одноцокольная медицинская лампа, 2000 часов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



