
Лампа галогенна Osram 64260 M/185 30W 12V PG22, низьковольтна одноцокольна медична лампа, 50 годин
1 370 ₴
- Під замовлення
- Код: 64260
Відправка з 02 травня 2026+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64260 M/185 30W 12V PG22, низьковольтна одноцокольна медична лампа, 50 годин
Лампа галогенна Osram 64260 M/185 30W 12V PG22 — низьковольтна малогабаритна галогенна лампа широко використовується як високоінтенсивні джерела світла в обладнанні для медицини, в оптичних і освітлювальних приладах, для кіно- та телезнімань, у діапроєкторах, у світильниках місцевого освітлення тощо.
Аналог лампи КГМн 12-30 PG22-6,35
Переваги:
- Порівнюючи зі стандартними лампами до 10% вище світлова видатність (HLX)
- Миттєве освітлення (HLX)
- Покращена енергоефективність завдяки додатковому інфрачервоному нанесенню колби (XIR)
- Порівнюючи зі стандартними лампами до 30% вище світлова видатність (XIR)
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Лампи для спеціальних світильників
- Волоконна оптика для медичних цілей (HLX)
- Щелеві лампи
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Потужність: 30 Вт
- Напруга: 12 В
- Цоколь: PG22
- Термін служби: 50 год
- Колірна температура: 3300 K
- Номінальний світловий потік: 800 Лм
- Робоче положення: будь-яке
- Діаметр: 9 мм
- Довжина: 40 мм
- Код LIF: M/185
- Країна виробництва: Німеччина
- Діагностика:
- HAAG STREIT MAIN
- KEELER SL-40DI DIGITAL
- ZEISS HUMPHREY 750 FIELD ANALYZER
- ZEISS 30SL
- Офтальмологія:
- HAAG STREIT TONOMETER
- KOWA SL7
- MARCO GII
- MARCO GIV
- MARCO GXX
- MARCO G SERIES
- MARCO G-II ULTRA
- MARCO IIB ULTRA
- MARCO IV ULTRA
- MARCO ULTRA 5
- MARCO VI ULTRA
- NIKON CS2
- NIKON FS2
- NIKON FS3
- NIKON NS1
- Прибор ЩЛ-2Б
- Проєктори:
- REICHERT AP-250 Projector
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна колірна температура | 3300 К |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Osram 64260 M/185 30 W 12 V PG22, низьковольтна одноцокольна медична лампа, 50 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴





