
Лампа галогенна Osram 64638 HLX 100W 24V G6.35, ксенонова одноцольна медична лампа, 300 годин
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64638
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64638 HLX 100W 24V G6.35, ксенонова одноцольна медична лампа, 300 годин
Osram 64638 HLX 100W 24V G6.35 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 100 Вт без рефлектора. Тип цоколя - G6.35. Колірна температура — 3100 K. Термін експлуатації — 300 годин.
Лампи серії XENOPHOT (HLX) заповнені ксеноном, замість криптону, що дає змогу збільшити світловидатність на 10%, порівнюючи з іншими, що мають такі ж параметри лампами.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: немає
- Потужність: 100 Вт
- Напруга: 24 В
- Цоколь: G6.35
- Термін служби: 300 год
- Колірна температура: 3100 K
- Номінальний світловий потік: 2970 Лм
- Індекс передавання кольору Ra: 100
- Робоче положення: будь-яке
- Можливість зміни яскравості світла: так
- Розміри спіралі, довжина х діаметр: 5,3 мм x 2,6 мм
- Діаметр: 13 мм
- Довжина: 50 мм
- EEI — Клас енергоефективності: В
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G6.35 |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Максимальна колірна температура | 3100.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Osram 64638 HLX 100 W 24V G6.35, ксенонова одноцольна медична лампа, 300 годин |
| Характеристики излучения | |
| Світловий потік | 2970.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



