
Лампа галогенна Osram 64265 HLX 30W 6V G4, одноцокольна медична лампа, 100 годин
690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64265
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64265 HLX 30W 6V G4, одноцокольна медична лампа, 100 годин
Osram 64265 HLX 30W 6V G4 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 30 Вт без рефлектора. Тип цоколя — G4. Колірна температура — 3200 K. Термін експлуатації — 100 годин.
Лампи серії XENOPHOT (HLX) заповнені ксеноном, замість криптону, що дає змогу збільшити світловидатність на 10%, порівнюючи з іншими, що мають такі ж параметри лампами.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: немає
- Потужність: 30 Вт
- Напруга: 6 В
- Цоколь: G4
- Термін служби: 100 год
- Колірна температура: 3200 K
- Номінальний світловий потік: 765 Лм
- Робоче положення: будь-яке
- Можливість зміни яскравості світла: так
- Розміри спіралі, довжина х діаметр: 1,6 мм x 1,6 мм
- Діаметр: 9 мм
- Довжина: 31 мм
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G4 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Термін служби ламп | 100 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 765 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Osram 64265 HLX 30 W 6V G4, одноцокольна медична лампа, 100 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴




