
Опромінювач бактерицидний ОБПЕ-450 м (кварцовий) пересувний для приміщень
7 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33568
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач бактерицидний ОБПе-450 м (кварцовий) пересувний для приміщень
Пересувний бактерицидний опромінювач ОБПе-450м на шість відкритих ламп використовується для швидкого знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях великого обсягу, виробничих цехах, спортивних приміщеннях і медичних закладах. Для зручності переміщення й захисту ламп від удару на стійці встановлена металева ручка. Опромінювач не має витичних гострих частин, що робить безпечним його експлуатацію.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБП-450м
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБП-450м |
| Джерело опромінювача | 6 х 30 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 4 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБПе-450м: 360*360*1120 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м
| Тип приміщення | Площа, м2 |
| I категорія | 42 |
| II категорія | 66 |
| III категорія | 390 |
| IV категорія | 510 |
| V категорія | 630 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 6 шт. |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Кріплення | Підлогове |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Облучатель бактерицидный ОБПе-450м (кварцевый) передвижной для помещений (лампа Philips) |
| Средняя продолжительность горения лампы, ч | 4000 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴

