
Опромінювач бактерицидний ОБПе-225М (кварцовий) пересувний для приміщень
5 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33567
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач бактерицидний ОБПе-225М (кварцовий) пересувний для приміщень
Пересувний бактерицидний опромінювач ОБПе-225м використовується для швидкого знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях великого та середнього обсягу. Завдяки своїй конструкції та легкості переміщення рекомендується для почергової дезінфекції декількох приміщень. Корпус опромінювача виготовлений із високоякісної сталі, пофарбованої порошковою фарбою. Опромінювач комплектується трьома відкритими бактерицидними лампами потужністю 30 Вт. Для зручності переміщення й захисту ламп від удару на стійці встановлена металева ручка.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБП-225м
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБП-225М |
| Джерело опромінювача | 3 х 30 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 4 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБПе-225м: 360*360*1120 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м
| Тип приміщення | Площа, м2 |
| I категорія | 21 |
| II категорія | 33 |
| III категорія | 195 |
| IV категорія | 255 |
| V категорія | 315 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 3 шт. |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 225 куб. м |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Средняя продолжительность горения лампы, ч | 4000 |
| Призначення | Облучатель бактерицидный ОБПе-225М (кварцевый) передвижной для помещений (лампа Philips) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴

