
Настінний опромінювач ОБН-150МП (кварцовий),бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33563
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний опромінювач ОБН-150МП (кварцовий),бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
Опромінювач бактерицидний ОБН-150мп на дві відкриті кварцові лампи 30 Вт використовується для швидкого знезараження приміщень у різних медичних установах. Він є оптимальним рішенням для забезпечення підтримки чистоти повітря в медичних кабінетах, операційних, стерилізаційних і перев'язувальних. Опромінювач встановлюється горизонтально на стіну або на стелю.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБН-150мп
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБН-150мп |
| Джерело опромінювача | 2х30 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 5 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБН-150мп: 956*115*55 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м, м2
| Тип приміщення | Площа |
| I категорія | 14 |
| II категорія | 22 |
| III категорія | 130 |
| IV категорія | 170 |
| V категорія | 210 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 150 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 5000 годин |
| Кріплення | Настінне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Настенный облучатель ОБН-150МП (кварцевый),бактерицидный горизонтальный облучатель для помещений (лампа Philips) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

