
Настінний опромінювач ОБН-150 м (кварцовий),бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33564
Настінний опромінювач ОБН-150 м (кварцовий),бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
Настінний бактерицидний опромінювач ОБН-150 м на дві кварцові бактерицидні лампи потужністю 30 Вт дає змогу знезаражувати приміщення в присутності людей за увімкненої екранізованої лампи. Опромінювач встановлюється горизонтально на стіну, водночас верхня лампа закрита екраном і дезінфекція відбувається завдяки конвекції повітря. Для швидкого знезараження використовується нижня відкрита лампа. Під'єднання кожної лампи здійснюється окремо. Вимикач бажано розташовувати в окремому приміщенні, водночас необхідно повідомити про заборони перебування персоналу в приміщенні.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБН-150м
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБН-150М |
| Джерело опромінювача | 2х30 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 5 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБН-150м: 944*73*136 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м, м2
| Тип приміщення | Площа |
| I категорія | 7 |
| II категорія | 11+9 |
| III категорія | 62+52 |
| IV категорія | 85+68 |
| V категорія | 105+84 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 150 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 5000 годин |
| Кріплення | Настінне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Настенный облучатель ОБН-150м (кварцевый),бактерицидный горизонтальный облучатель для помещений (лампа Philips) |
- Ціна: 1 900 ₴

