
Настінний опромінювач ОБН-75М ультрафіолетовий бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33562
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний опромінювач ОБН-75М ультрафіолетовий бактерицидний горизонтальний опромінювач для приміщень
Опромінювач бактерицидний настінний ОБН-75м є оптимальним рішенням для знезараження приміщень середнього об'єму. Він комплектується однією відкритою лампою потужністю 30 Вт, що дає змогу швидко й ефективно знищувати вірусні бактерії в повітрі та на відкритих поверхнях приміщень. Ультрафіолетове випромінювання опромінювача є незамінним засобом дезінфекції стоматологічних кабінетів, дитячих установах, житлових приміщеннях, приміщеннях харчової промисловості та ін. Кріплення опромінювача виконується горизонтально на стіну або на стелю.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБН-75м
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБН-75М |
| Джерело опромінювача | 1х30 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 5 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБН-75м: 922*53*76 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м, м2
| Тип приміщення | Площа |
| I категорія | 7 |
| II категорія | 11 |
| III категорія | 65 |
| IV категорія | 85 |
| V категорія | 105 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 75 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 5000 годин |
| Кріплення | Настінне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Настенный облучатель ОБН-75М ультрафиолетовый бактерицидный горизонтальный облучатель для помещений (лампа Philips) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴

