
Настінний опромінювач ОБН-35м ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач для невеликих приміщень
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33561
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний опромінювач ОБН-35м ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач для невеликих приміщень
Компактний бактерицидний опромінювач ОБН-35м призначений для використання в невеликих приміщеннях медичних установ, стоматології, а також у дитячих і житлових кімнатах. Опромінювач комплектується однією відкритою лампою потужністю 15 Вт, ультрафіолетове випромінювання якої дає змогу ефективно знищувати хвороботворні бактерії, що містяться в зваженому стані в повітрі. Невеликі розміри опромінювача дають змогу встановлювати його в малих коридорах і передопераційних. Допускається як настінне, так і стельове кріплення.
Сфера використання опромінювача бактерицидного настінного ОБН-35м
- Торгові магазини
- Для дому
- У установах
- Харчова промисловість
- HoReCa
- Клініки та медичні установи
- Fast-food
Технічні характеристики
| Тип опромінювача | ОБН-35м |
| Джерело опромінювача | 1х15 W |
| Середня тривалість горіння лампи, год | 5 000 |
| Напруга електроживлення, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
Габаритні розміри ОБН-35м: 478*53*76 мм.
Рекомендована площа знезараження приміщень за Н=3 м, м2
| Тип приміщення | Площа |
| I категорія | - |
| II категорія | 5 |
| III категорія | 30 |
| IV категорія | 38 |
| V категорія | 45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 35 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 5000 годин |
| Кріплення | Настінне |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Настенный облучатель ОБН-35м ультрафиолетовый бактерицидный облучатель для небольших помещений (лампа Philips) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

