
Лампа бактерицидна HNS 55 W OSRAM ультрафіолетова G13 PURITEC UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10244
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа бактерицидна HNS 55 W OSRAM ультрафіолетова G13 PURITEC UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції
Лампа бактерицидна ультрафіолетова HNS 55 W OSRAM G13 PURITEC UV-C T8
Характеристики лампи:
Довжина хвилі переважного випромінювання: 254 нм (версія OFR).
Переваги лампи:
Ефективна й екологічно сприятлива дезінфекція без застосування хімічних засобів.
Низький вміст ртуті.
Тривалий термін експлуатації завдяки спеціальному нанесенню.
Без озону.
Сфери застосування:
Ефективна дезінфекція повітря, води та поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 895 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа бактерицидна HNS 55 W OSRAM ультрафіолетова G13 PURITEC UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції |
| Цоколь | G13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴

