
Лампа бактерицидна HNS 15w OSRAM ультрафіолетова G13 UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02043
Лампа бактерицидна HNS 15w OSRAM ультрафіолетова G13 UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції
Лампа бактерицидна ультрафіолетова HNS 15w OSRAM G13 RURITEC UV-C T8
Лінійна бактерицидна лампа з високою ефективною іррадиацією для дезінфекції та знезараження.
Характеристики лампи OSRAM HNS 15w:
- Довжина хвилі переважного випромінювання: 254 нм (версія OFR).
- Довжина лампи 438 мм.
- Бактерицидний потік 4,9 Вт.
Переваги лампи:
- Ефективна та екологічно сприятлива дезінфекція без застосування хімічних засобів.
- Низький вміст ртуті.
- Тривалий термін експлуатації завдяки спеціальному покриттю.
- Без озону.
Сфери застосування бактерицидної ультрафіолетової лампи OSRAM:
- Ефективна дезінфекція повітря, води та поверхонь.
- Профілактика та знищення коронавірусу COVID та інших вірусних інфекцій.
UV-C: Доведена технологія для стерилізації та очищення
Глобалізація та збільшення подорожей привертають більше уваги до глобального громадського здоров'я. Багато наукових дослідницьких закладів та фармацевтичні підприємства активно працюють над рішеннями для подолання таких викликів.
UV-C (УФ-С) випромінювання, яке генерують високоенергетичні UV-C лампи OSRAMмає довжину хвилі в діапазоні від 200 до 280 нм. Це дуже універсальна технологія, яка може використовуватися для дезінфекції води, знищення шкідливих мікроорганізмів у рідинах, на поверхнях, харчових продуктах і в повітрі. За допомогою технології UV-C можна знищити понад 99,9% всіх патогенів за кілька секунд, без додавання хімічних речовин, без шкідливих побічних ефектів, і це недороге, високоефективне та надійне рішення.
UV-C проникає в клітинну стінку мікроорганізму та може знищити більшість мікроорганізмів:
Клітинне ядро мікроорганізмів (бактерій і вірусів) містить тимін, хімічний елемент ДНК/РНК. Цей елемент поглинає UV-C світло на специфічній довжині хвилі 254 нм і змінюється так, що клітина вже не здатна до розмноження та виживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа бактерицидна HNS 15w OSRAM ультрафіолетова G13 UV-C T8, безозонова лампа для дезінфекції |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 460 ₴


