
Лампа ультрафіолетова 9W G23 люмінесцентна запасна лампа проти комах
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_128
Лампа ультрафіолетова 9W G23 люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа в пастку для комах 9W
Спеціальні ультрафіолетові лампи, які використовуються в знищувачів комах і інсектицидних лампах від комах виробляються світовими лідерами Philips, Osram, Sylvania. Ультрафіолетове випромінювання й тепло, що випускається лампами, приваблює будь-які види комах, що літають, водночас спектр (УФ випромінювання А) ламп не впливає на очі людей, які перебувають поруч.
Переваги використання ламп до знищувачів комах |
|
Підходить для різних моделей — лампа для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі — ефективна, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сараю, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійне джерело випромінювання — лампа виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — лампа успішно використовується в побуті, так і на виробництві |
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G23 |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 60 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Струм споживання | 170 |
| Діаметр трубки | 13 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая 9W G23 Philips люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 425 ₴




