
Лампа ультрафіолетова Ensa M904 люмінесцентна запасна лампа проти комах
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_126
Лампа ультрафіолетова Ensa M904 люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа для пастки Ensa M904
Спеціальні ультрафіолетові лампи, які використовуються в знищувачів комах і інсектицидних лампах від комах виробляються світовими лідерами Philips, Osram, Sylvania. Ультрафіолетове випромінювання й тепло, що випускається лампами, приваблює будь-які види комах, що літають, водночас спектр (УФ випромінювання А) ламп не впливає на очі людей, які перебувають поруч.
Переваги використання ламп до знищувачів комах |
|
Підходить для різних моделей — лампа для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі — ефективна, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сараю, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійне джерело випромінювання — лампа виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — лампа успішно використовується в побуті, так і на виробництві. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roger |
| Країна виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Термін експлуатації ламп | 2000 час |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Потужність | 13 Вт |
| Діаметр трубки | 11 |
| Цоколь | G24q-2 |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Робоче положення | Універсальна |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая Ensa M904 люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 385 ₴




