
Лампа кварцова галогенна КГМ 22.8v 50w, малогабаритна лампа розжарювання медичного обладнання
510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_125
Лампа кварцова галогенна КГМ 22.8v 50w, малогабаритна лампа розжарювання медичного обладнання
Лампа КГМ 22.8в 50вт
Опис лампи КГМ 22.8-50:
Лампа кгм 22.8v 50w застосовуються як високоінтенсивні джерела світла, оскільки за порівняно невеликих розмірів вони мають велику потужність. Застосовуються в світильниках зовнішнього та внутрішнього освітлення в побуті, для освітлення виробничих площ, в освітлювальних системах для кіно та телебачення. Вирізняються високою світловою видатністю за малих габаритів, високою механічною міцністю, нечутливістю до перепадів температури.
Лампи типу КГМ (Малогабаритні галогенні лампи розжарювання) завдяки малим габаритам розмірів і концентрованим тілу накала, використовуються як високоінтенсивні джерела світла в оптичних приладах.
Лампа розжарювання галогенна КГМ 22.8-50. Лампа кгм використовують у медичному та лабораторному обладнанні (офтальмологічні проектори та мікроскопи типу «Біолам», «Люмам».)
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G6.35 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 22.8 В |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Термін служби ламп | 1200 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа кварцова галогенна КГМ 22.8v 50w, малогабаритная лампа накаливания медицинского оборудования |
- Ціна: 510 ₴



