УФ лампа для ПАНМЕД
Усі камери для зберігання стерильного медичного інструменту ПАНМЕД від усіх інших вирізняються тим, що в них тижнями не вимикають лампу УФ. Саме увімкнення-вимкнення УФ-лампи вкорочує термін її експлуатації. А за поганої якості електричного струму, кожне вимкнення-ввімкнення може стати останнім для лампи. Оригінальні лампи виробництва Philips, для камер ПАНМЕД.
Ви іноді спостерігаєте так звані "блеми" ламп денного світла, тобто лампи стартують і відразу гаснуть, знову стартують і відразу гаснуть і так доти, поки не "горять". Найчастіша причина — низька напруга в електричній мережі. Кожен "блиском" і кожен пуск, що був, вкорочує термін експлуатації лампи на 7-10 днів! Отже, чим рідше ви вмикаєте — вимикаєте лампу, тим довше вона вам слугуватиме.
УФ-лампи в камерах для зберігання стерильних виробів ПАНМЕД ВИКОРИСТУЮЮТЬ НАЙСТРІШЕ З НЕДЕЛЮ. Дивись інструкцію. Вимикають для перестерилізації всього вмісту та подальшого завантаження стерильним інструментом.
Завжди в наявності весь асортимент змінних УФ-ламп.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Рефлектор | Немає |
| Призначення | Лампа для стерилізатора ПАНМЕД Philips 15W |
- Ціна: 360 ₴




