
Дзеркальна лампа розжарювання РНЗ 24 V 25 W B15d для хірургічних світильників
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_116
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркальна лампа розжарювання РНЗ 24 V 25 W B15d для хірургічних світильників
Ці джерела світла застосовуються в серії медичних операційних і безтіньових світильників, а також у деяких галузях промисловості. Має напівдзеркальну колбу-відбивач і подвійну нитку розжарювання (спіраль), де тримачі нитки «припаяні» до внутрішньої поверхні колби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MW-LIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кругова |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | B15d |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Призначення | Зеркальная лампа накаливания РНЗ 24V 25W B15d для хирургических светильников |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



