
Лампа галогенна Osram 64607 8V 50W GZ6,35 одноцокольна лампа з рефлектором
815 ₴
- В наявності
- Код: 00_115
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64607 8V 50W GZ6,35 одноцокольна лампа з рефлектором
Лампа Osram 64607 8V 50W GZ6,35
Поверхня рефлектора: рівна.
Застосування ламп Osram 64607 8V 50W
Якісна поверхня відбивача світла. Лампа Osram 64607 8V 50W знаходять своє призначення в різних сферах як для професійного, так і для домашнього застосування. Широко застосовуються у таких сферах, як: у медицині для ендоскопів, цифрові проєктори та кінопроєктори, архітектурне та оптоволокондеочне проєкційне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GZ6.35 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 8 В |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Osram 64607 8V 50W GZ6,35 одноцокольна лампа з рефлектором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴



