
Лампа галогенна Philips 6423FO 150 W 15 V GZ6.35 одноцокольна лампа з рефлектором із технологією P3
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_111
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Philips 6423FO 150 W 15 V GZ6.35 одноцокольна лампа з рефлектором із технологією P3
Лампа Philips 6423 150 W 15V GZ6.35
Тривалий термін експлуатації, характерний для більшості низьковольтних галогенних ламп, додатково збільшується завдяки технології P3, розробленій компанією Philips. Ця технологія дає змогу експлуатувати лампи за вищих температур, що продовжує термін їх експлуатації, скорочує кількість передчасних відмов і знижує витрати на оплату праці фахівців із технічного обслуговування. Технологія P3 також гарантує стабільність світловидатності та дає змогу використовувати лампи в будь-якій позиції, що так само дає змогу створювати компактніші освітлювальні прилади. На додаток, компактна нитка розжарювання видає чисте біле світло з високою інтенсивністю пучка, забезпечуючи точне передавання кольорів на сцені без перевічних ділянок.
Загальні характеристики
| Код Philips | 6423/5H |
| ANSI код | EFR/5H |
| LIF код | A1/223-5H |
| Цоколь | GZ6.35 |
| Форма колби | R50 |
| Матеріал колби | кварц, що пропускає УФ випромінювання |
| Покриття рефлектора | М'який |
| Положення горіння | any |
| Основне застосування | Диско/Театр |
| Срок службы при 50% отказов | 500 hr |
Світлотехнічні характеристики
| Індекс передавання кольору | 100 Ra8 |
| Колірна температура | 3400 K |
| Світловий потік лампи | 720 Lm |
Електричні характеристики
| Вихідна потужність лампи | 150 W |
| Напруга | 15 V |
| Світлорегульований | Да |
Вимоги до конструкції світильник
| Температура стрижня | 350 (max) C |
| Температура колби | 900 (max) C |
| Робоча дистанція WD | 32 mm |
Габарити
| Загальна довжина С | 42 (max) mm |
| Діаметр D | 50 (max) mm |
Інформація про продукт
| Код замовлення | 409539 60 |
| Код вироби | 871150040953960 |
| Назва виробу | 6423/5H 150W GZ6.35 15V 1CT |
| Назва виробу для замовлення | 6423/5H 150W GZ6.35 15V 1CT/10X5F |
| Штук в упаковці | 1 |
| Конфігурація паковання | 10X5F |
| Пачок у коробці | 50 |
| Штрих-код на упаковці (EAN1) | 8711500409539 |
| Штрих-код на проміжній упаковці (EAN2) | 8711500437488 |
| Штрих-код на коробці (EAN3) | 8711500409560 |
| Логістичний код (12NC) | 924059218504 |
| Вага нетто 1 штуки | 23.000 gr |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GZ6.35 |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 15 В |
| Максимальна колірна температура | 3400 К |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Philips 6423FO 150 W 15 V GZ6.35 одноцокольна лампа з рефлектором із технологією P3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



