
Лампа PL-S 9W/52/2P для лікування жовтиці (жовтухи) новонароджені, фототерапія, лампа для лікування гіпербілюбінемії
860 ₴
- Під замовлення
- Код: 00_108
Відправка з 02 травня 2026Лампа PL-S 9W/52/2P для лікування жовтиці (жовтухи) новонародженим, фототерапія, лампа для лікування гіпербілірубінемії
Лампа PL-S 9W/52/2P
Medical Therapy Jaundice PL-L/PL-S
Лампи Medical Therapy Jaundice PL-L випромінюють практично весь свій світловий потік у діапазоні 400-500 нм без короткохвильового UVB-діапазону. Отже, вони ідеально підходять для лікування жовтогарячої залози в новонароджених, які страждають на підвищений вміст білірубіну в сироватці крові (жовтухи новонароджених) і синдрому Криглера-Найєра (CNS). Крім того, пік хвильового випромінювання цих ламп припадає максимально ефективної довжини 450 нм. Висока ефективність фототерапії із застосуванням цих ламп унеможливлює необхідність переливання крові практично у всіх випадках жовтогарячі в новонароджених. Крім цього, завдяки компактній формі лампи PL-L виробники обладнання матимуть більше гнучкості під час розроблення систем.
Загальні характеристики Цоколь G23
Цоколь — інформація 2 Штірка
Форма колби 2xT12
Основне застосування медична терапія
Термін корисної експлуатації 2000 hr
Срок службы при 50% отказов EM 8000 hr
Світлотехнічні характеристики Колірний код 52
Позначення кольору (код) Медичний
Світловий потік лампи EM 130 Lm
Світловіддача лампи EM 15 Lm/W
Світловий потік через 5000 год. 75%
Cпад світлового потоку 1000 год. 20%
Електричні характеристики вихідна потужність лампи 9 W
Потужність лампи 8.6 W
Напруга лампи 60 V
Струм у лампі 0.17 A
Габарити Ліц. частини цоколів напр. А 129 (max) mm
Довжина вставки В 144.5 (max) mm
Загальна довжина С 167.5 (max) mm
Діаметр D 28 (max) mm
Діаметр D1 13 (max) mm
Інформація про продукт
Код замовлення 644718 80
Код виробу 871150064471880
Назва виробу PL-S 9W/52/2P 1CT
Назва виробу для замовлення PL-S 9W/52/2P 1CT/6X10BOX
Штук в пакованні 1
Конфігурація паковання 6X10CC
Пачок у коробці 60
Штрих-код на упаковці (EAN1) 8711500644718
Штрих-код на проміжній упаковці (EAN2) 8711500644725
Штрих-код на коробці (EAN3) 8711500644732
Логістичний код (12NC) 927901705203
Вага нетто 1 штуки 32.000 gr
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Споживана потужність | 9 |
| Таймер | Немає |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність апарата | Синє випромінювання |
| Довжина хвилі випромінювання синього спектра | 450 |
| Призначення | Лампа PL-S 9W/52/2P для лікування жовтогарячі новонароджені, фототерапія, лампа для лікування гіпербілюбінемії |
| Рефлектор | Да |
| Цоколь | G23 |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін експлуатації ламп | 8000 час |
| Довжина: | 167 мм |
| Характеристики излучения | |
| Світловий потік | 130 |
- Ціна: 860 ₴



