
Лампа галогенна Philips 13165 для фотополімеризації 14V/35W D35 GZ4, лампа для затвердіння матеріалів
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_103
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна для фотополімеризації Philips 13165 14V/35W D35 лампа для затвердіння матеріалів
Лампа для фотополімеризації 13165 14V/35W D35, Philips
Стоматологічний матеріал, що вимагає затвердіння лампою для полімеризації, як наприклад, фотополімерна пломба, надається світінню галогенних ламп. Особливе дихротичне покриття поверхні рефлектора лампи для фотополімеризації, крізь яке проходить інфрачервоне випромінювання, робить можливим відтворення 66% теплової енергії..
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Philips |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Напруга, V | 14 |
| Потужність, W | 35 |
| Цоколь | GZ4 |
| Термін експлуатації, годинника | 50 |
| Робоче положення | Універсальна |
Код замовлення |
923889018300 |
Розміри та паковання
| Довжина, мм | 40 |
| Діаметр, мм | 25 |
| Паковання, шт. | 10 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Цоколь | GZ4 |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга | 14 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная для фотополимеризации Philips 13165 14V\35W D35 GZ4, лампа для отверждения материалов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



