
Пастка проти комарів SANICO GCK-20W, УФ-лампа-знищувач проти метеликів і мух, інсектицидна пастка проти комах
1 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_74
Пастка проти комарів SANICO GCK-20W, УФ-лампа-знищувач проти метеликів і мух, інсектицидна пастка проти комах
Пастка для комах SANICO GCK-20W
Знищувальна дія відбувається за допомогою електричного розряду, який генерується на решітці, встановленої в прилад. Встановлена в інсектицидну лампу, ультрафіолетова лампа спектра А, приваблює комах своїм світлом, які гинуть, пролітаючи через решітку. У пристрої є спеціальний відсік, у який потрапляють мертві комахи.
Переваги використання знищувача комах Sanico |
|
Підходить для домашнього використання — пастка для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі, компактна, проста й безпечна в застосуванні. Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сарай, ферми, заводу, фабрики. Надійний прилад — пастка виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. Доведена ефективність — прилад успішно використовується в побуті, так і на виробництві. Європейська якість виробництва - — це гарантія довгої експлуатації приладу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanico |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 90 кв.м |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2900 г |
| Висота | 282 мм |
| Довжина | 382 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ресурс лампи | 5000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації ламп, годинника | 6000 |
| Термін експлуатації, років | 8 |
| Призначення | Пастка проти комарів SANICO GCK-20W, УФ-лампа-знищувач проти метеликів і мух, інсектицидна пастка проти комах |
- Ціна: 1 480 ₴





