
Знищувач комах для харчового виробництва 2х15, липка лампа знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
від 10 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_72
Знищувач комах для харчового виробництва 2х15, липка лампа знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
Пастка комах для харчового виробництва двостороння 2х15
Знищувальна дія здійснюється за допомогою липкої основи (змінної стрічки), яка розташована по всій площі знищувача комах, що літають. Встановлена в інсектицидну лампу, ультрафіолетова лампа спектра А, приваблює комах своїм світлом, які прилипають до липкої основи, гинуть. У пристрої є спеціальний відсік, у який потрапляють мертві комахи.
Переваги використання знищувача комах на липкій стрічці |
|
Підходить для домашнього використання — пастка для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі, компактна, проста та безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сарай, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійний прилад — пастка виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — прилад успішно використовується в побуті, так і на виробництві. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 9000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Принцип дії | Липкий екран |
| Призначення | Уничтожитель насекомых для пищевого производства 2х15, липкая лампа уничтожитель против комаров и мух, инсектицидная ловушка |
- Ціна: від 10 400 ₴


