
Фітолампа для рослин 10W GU10 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_70
Фітолампа для рослин 10W GU10 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
Світлодіодна фітолампа 10W GU10
Світлодіодні фітолампи являють собою високоефективний, зручний та безпечний засіб освітлення (підсвітки, підсвічування) рослин, квітів, розсади, вазонів, дерев, що сприяє їх активному росту та розвитку. За допомогою Led-фітоламп розв'язується проблема освітлення дедалі ширших зелених зон ресторанів, офісів, банків, заміських будинків, квартир.
Відмітні характеристики Led фітолампи 10W GU10 |
|
Висока ефективність за низького енергоспоживання дає можливість заощаджувати до 80% електроенергії, порівнюючи з іншими фітолампами у разі збільшеної до 95-99% результативності. |
|
Просте використання полягає в єдиній необхідності під'єднання до мережі 220V. |
|
Безпека світлодіодних фітоламп полягає в тому, що немає шкідливих для здоров'я та довкілля речовин і запобігання пожежобезпечним умовам. |
|
Тривалий термін роботи лампи, яка становить до 100 000 годин і водночас забезпечує стабільний світловий потік.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Power |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Термін служби | 100000 годин |
| Довжина | 62 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Тип цоколя | Штир |
| Діаметр | 49 мм |
| Термін експлуатації ламп | 50000 час |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спектр червоного | 640-670nm |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | GU10 |
| Колір світіння | Червоний/синій |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Спектр синього | 450-470nm |
| Форма лампочки | MR16 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Фитолампа для растений 10W GU10 GREEN POWER Led фитолампа для выращивания растений, фитосветильник для цветов, теплиц |
- Ціна: 415 ₴






