
Фітолампа 18W/77 Fluora Osram 590 мм люмінесцентна лампа для вирощування рослин, квітів
320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_47
Фітолампа 18W/77 Fluora Osram 590 мм люмінесцентна лампа для вирощування рослин, квітів
Лампа для рослин18W/77 Fluora
За довжини приблизно 600 мм енергоспоживання лампи становить усього 18 W. А завдяки правильному спектру світіння лампа Fluora прекрасно підійде для освітлення жовтогарячих, теплиць, зелених куточків і підсвічування будь-яких рослин.
Основні властивості лампи FluoraПравильний спектр |
|
Прискорення росту |
|
Сприяє фотобіологічним процесам |
|
Економність |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Термін служби | 13000 годин |
| Світловий потік | 550 лм |
| Довжина | 590 мм |
| Цоколь | G13 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Діаметр | 26 мм |
| Термін експлуатації ламп | 13000 час |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Світлова видатність | 31 лм/Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Діаметр трубки | 26 |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Робоче положення | Універсальна |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Рефлектор | Немає |
| Призначення | Фітолампа 18W/77 Fluora Osram 590 мм світлодіодна лампа для вирощування рослин, квітів |
- Ціна: 320 ₴







